rew
Ulaş OSB Mah. 207. Sokak No:1/1 Ergene2 OSB Ergene/Tekirdağ

Environmentally Friendly Production

An understanding of production that is aware of its responsibilities towards nature for a more livable and sustainable world.

Ürünlere Özel Üretim

Kozmetik, Mobilya, Yapı Malzemeleri ve Konfeksiyon sektörleri başta olmak üzere her sektörün ihtiyacı olan ürünleri “amaca en uygun“ üreten bir kurum.

Teknolojik Altyapı

Sürekli yenilenen makine parkurumuz ve otomasyon sistemlerini inovatif olarak geliştirerek ve devamlı güncelleyen üretim teknolojisi.

İnsan İçin Hijyen

Hammadde temininden ürünlerin teslimine kadar olan süreçte insan sağlığını en önemli prensibi kabul eden temiz bir kuruluş.

Ürünlerimiz

polyester kesik elyaf

Polyester Kesik Elyaf

Farklı renklerde, denyelerde ve uzunluklarda polyester elyaf üretimi yapmaktayız. Günlük kapasitemiz 30 ton olup, 3 denyeden 25 denyeye kadar renkli ve renksiz üretim yapabilmekteyiz. Elyaf uzunluğumuz 32 mm ile 110 mm arasında olup, yüksek standartlarda ölçüm yapabilme özelliğine sahip laboratuarlarımızda talep edilen her rengi üretebilmekteyiz.

polyester çember

Polyester Çemberler

Ağır veya hareketli yüklerin bağlanıp, sabitlenmesi amacıyla tasarlanmış, yüksek mukavemete sahip bir üründür. Pas gibi kirler oluşturmaz. Güneş ışınlarından ve hava şartlarından etkilenmez. Bağlama yapılırken veya sökme esnasında oluşabilecek iş kazası riski minimumdur. Uygulaması son derece kolay ve hızlıdır. Ekonomik yönüyle de öne çıkan polyester çemberler ile ürünlerinizi güven içinde sevk edebilirsiniz.

PP & PE Granül

PP & PE Granül

Polipropilen, otomotiv sanayinde kullanılan parçalardan, tekstil ve yiyecek paketlemesine kadar çok geniş kullanım alanı olan termoplastik bir polimerdir. Monomer propilenin polimer hale getirilmesi ile elde edilen polipropilen kimyasal solventlere (asit ve bazlar) karşı aşırı derecede dirençlidir.En yaygın ticari polipropilenin , kristal yapısı düşük yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) arasında bir seviyeye sahiptir.